Sporto šakos

19,42 €
Futbolo vartai vaikams – puikus būdas sudominti mažiausius ar ugdyti esamą aistrą sportui. Savybės: amžius: nuo 3 metų sertifikatai: CE, EN71 vartų rėmas: plastikinis vartų matmenys: 120/40/80 cm vamzdžio storis: ~ 3,3 cm rinkinio svoris: 720 g rinkinio svoris su pakuote: 940g
Vaikiškas bokso rinkinys 0
Išparduota
Sporto šakos

Vaikiškas bokso rinkinys

062588
16,95 €
Aktyvūs žaidimai, naudingas sportas ir veikla, kuri niekada nenusibos - visa tai šiandien gali atkeliauti į Jūsų namus!  Mažojo boksininko rinkinį sudaro: Bokso kriaušė; Kriaušės stovas su pagrindu; Bokso pirštinės.
Rodoma 1-2 iš 2 prekės(-ių)

Niekas nenuginčys, kad futbolas ir krepšinis yra bene populiariausios sporto šakos ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Tai komandiniai žaidimai, kurie suteikia daugybę emocijų ir įgalina įvairaus amžiaus žmones (vaikai, mergaitės, berniukai, paaugliai, merginos, moterys, vyrai) judėti ir palaikyti socialinę gyvastį. Įgūdžius lavinti ir auginti naują sportininkų kartą neįmanoma nesupažindinus vaikų su šiomis sporto šakomis, kaip pvz su vaikams skirtais futbolo vartais, ar krepšinio rinkiniais skirtais vaikams. Tik kelių pelės klavišų paspaudimų elektroninėje parduotuvėje gali įsigyti įvairių reikmenų, kurie padės lavinti jaunimą ar užtikrinti aktyvų laiko praleidimą. Užauginkite naują krepšininkų ir futbolininkų kartą Lietuvai. Eikite į lauką ir žaiskime kartu, judėkime, mokinkime ir palaikykime.

Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. cookies). Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Jei Jūs sutinkate, kad šiems tikslams būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku“ ir toliau naudokitės svetaine.