Pompos

Pompos

Kojinė pompa

S12031
10,59 €
Oro srautas 3 litrai per minutę. Pridedami 2 adapteriai. Pripučia ir išpučia Nenaudojant galima laikyti suplokštą, kad užimtų mažiau vietos.
28,59 €
Produkto savybės: Įėjimo įtampa: 12V DC, Galia: 120W, Prijungimo kabelis: 3 m gale su DIN kištuku cigarečių pridegikliui, Slėginė žarna: 100 cm guminė, su užsukamu antgaliu, Maksimalus slėgis: 150 bar / 10 bar Našumas: iki 35 l / min (metalinis cilindras 30 mm), aukšta darbo kultūra - aiškiai tyliau nei pigesni sprendimai Matmenys: 15 x 17 x 8 cm Svoris:...
Rodoma 1-2 iš 2 prekės(-ių)

Pompa - tai prietaisas skirtas pripūsti oro į daugybė daiktų, kaip automobilio padanga, kamuolys, pripučiamas čiužinys, pripučiamas baseinas, pripučiama valtis. Geriausias pasirinkimas yra pompa, kuri turi daug antgalių, tad ją patogiai bus galima pritaikyti pripūsti įvairius daiktus. Dauguma pompų yra atsparios vandeniui, taip pat yra tiek mechaninių tiek elektrinių pompų. Jos būna įvairaus dydžio, nuo kišeninės iki didelio našumo, kurios skirtos pripūsti ypač didelius daiktus. Keliaujant automobilių patartina įsigyti elektrinę pompą, kurią galima pajungti nuo automobilio 12v kištuko. Tokiu būdu sutaupysite ne tik laiko, bet ir jėgų. Elektroninėje parduotuvėje kagero.lt gali įsigyti kokybiškas tiek rankines, kojines, mažo našumo, didelio našumo, elektrines pompas ar automobilinius oro kompresorius.

Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. cookies). Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Jei Jūs sutinkate, kad šiems tikslams būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku“ ir toliau naudokitės svetaine.