Automobilinės kėdutės

131,73 €
Techninės specifikacijos Svoris: 8,2 kg Montavimas: į priekį arba atgal Saugos sistemos: ISOFIX sagtis, diržas „TOP TETHER“ Medžiaga: rėmas: 100% HDPE (polietilenas), apmušalai: 100% poliesteris Plaunamas: rankomis Sertifikatai: TUV, ECE R44 / 04 Automobilio kėdutė skirta vaikams nuo 0 iki 12 metų amžiaus; Tinka vaikams nuo 0 iki 36 kg (0/I/II/III...
Rodoma 1-1 iš 1 prekės(-ių)

Keliaujate dažnai su savo mažaisiais. Nepamirškite svarbiausio atributo savo saugioms kelionėms su šeima ir įsigykite kokybišką automobilinę kėdutę. Kokybiškos ir saugios automobilinės kėdutės. Automobilio kėdutė skirta vaikams nuo 0 iki 12 metų amžiaus. Tinka vaikams nuo 0 iki 36 kg (0/I/II/III grupės). Montavimas: į priekį arba atgal. Tvirtinama ISOFIX apsauga. Plaunamas rankomis. Medžiaga: rėmas: 100% HDPE (polietilenas), apmušalai: 100% polisteris.

Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. cookies). Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Jei Jūs sutinkate, kad šiems tikslams būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku“ ir toliau naudokitės svetaine.