Toy Robots

Toy Robots

Žaislinis drakonas

KR65
30,24 €
Savybės: Amžius: 3+; Baterija: 3 x AA (į komplektą neįeina); Matmenys: 47 x 27 x 17.5 cm; Medžiaga: plastikas ir elektriniai komponentai; Funkcijos: eina į priekį, šviečia, leidžia garsus, supasi, purškia garus, juda sparnai, uodega, kaklas.
Toy Robots

Mokomasis robotas, 408 el.

KR51
58,67 €
Robotas turi judančių dalių, tokių kaip: kilnojamos rankenos-griebtuvai; apverčiama galvutė; judantys vikšrai; jungiklis. Roboto matmenys: 14 x 15 x 21,5 cm Įspėjamoji informacija: žaislas netinka vaikams iki 6 metų; visos pakavimo medžiagos ir žaislo dalys nėra žaislo dalis ir turi būti pašalintos prieš grąžinant žaislą vaikui
Toy Robots

Vaikiškas robotas, baltas

MXD217
39,57 €
Ką jūs gaunate: 1x roboto žaislas (maitinamas 3x AA baterijomis, į komplektą neįeina), 1x valdymo pultelis (maitinamas 2x AA baterijomis, į komplektą neįeina) 1x naudojimo instrukcija Savybės: Gamintojo rekomenduojamas amžius nuo 6 iki 12 metų Medžiagos tipas: ABS plastikas Prekės svoris: 270 g
53,81 €
Specifikacija: valdymas: nuotolinio valdymo pultas; savybės: naujas 3 viename deformacijos atnaujinimas; įkrovimo būdas: USB įkrovimas; įkrovimo laikas: 2 valandos (greitesnis nei kitų robotų); veikimo laikas: apie 45 minutes; 2 varikliai (geresni nei kitų robotų).
78,19 €
Savybės: Juda;   Purto galvą; Žaidimo funkcija; Judina uodegą; Moka atsisėsti; Prašo pasivaikščioti; Moka atsiprašyti; Loja; Kelia koja; Šoka; Ir kitos funkcijos. Išmanusis šuniukas rodo skirtingas emocijas: nerimą, baimę, džiaugsmą, jaudulį ir kt. 6+
Garus leidžiantis robotas - Dinozauras 0 Garus leidžiantis robotas - Dinozauras 0 2
Paskutinė prekė
37,62 €
Techninė specifikacija: Maitinimas: 4.8V 350mAh baterija; Matmenys: 36x14x22cm; Nuotolinio valdymo pulto maitinimas: 2xAAA (į komplektą neįeina); Komplekte yra USB įkroviklis ir vandens dozatorius; Amžius: 3+.
Rodoma 1-8 iš 8 prekės(-ių)

Interaktyvūs žaislai arba kitaip Toy Robots - žaisliniai ir mokomieji robotai ir konstruktoriai. Pas mus parduotuvėje rasite šias prekes: interaktyvius šuniukus, robotus, robotus konstruktorius, mokomuosius robotus, robotus skleidžiančius garsus ir žinoma robotus valdomus nuotoliniu būdu, pulteliu. Robotai ir interaktyvūs žaislai vienas mėgstamiausių vaikų pasirinkimų. Žaidimai vaikams yra būtini, nepaisant jų amžiaus ar lyties. Žaisdami vaikai mokosi ir lavina įvairiausius savo įgūdžius, ugdo vaizduotę, kūrybinį mąstymą. Šiuolaikinė visuomenė tobulėja ne dienomis, o valandomis, todėl ir mes turime nepamiršti savo vaikų ir suteikti jiems galimybę žaisti ir tobulėti kartu su šiuolaikiniais, moderniausiais žaislais. Užauginkime kūrybingus ir mąstančius vaikus kartu.

Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. cookies). Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Jei Jūs sutinkate, kad šiems tikslams būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku“ ir toliau naudokitės svetaine.