Išskirtiniai maisto gaminimo prietaisai

Išskirtiniai maisto gaminimo prietaisai

Aliumininės mėsainių gaminimo formos

S12012
18,63 €
3 mini mėsainių formos iš aliuminio; Nelipni danga; Rankena - medžio imitacija; Formelės pagrindas yra 3/4/4 cm gylio, 2,8 /7 cm skersmens.
Išskirtiniai maisto gaminimo prietaisai

Rankinė sulčiaspaudė

MXA144
14,63 €
Savybės: Medžiaga: aliuminio lydinys; Dydis: apie 22 x 11,6 x 10,8 cm.
Išskirtiniai maisto gaminimo prietaisai

Tofu spaustuvas

SB-SBLTB000001
38,48 €
TofuBud tofu presas yra revoliucinis išradimas tofu pramonėje. Su šiuo tofu presu- kvapnus, traškus tofu visada yra vos per kelias minutes be vargo. Dėžutės tipo tofu presą sudaro tik 6 dalys, todėl jį lengva surinkti ir išvalyti. Pasirinkę du slėgio lygius, lengvai sureguliuokite slėgį, kad jis atitiktų jūsų tofu. Paruošti skanų tofu niekada nebuvo taip...
Išskirtiniai maisto gaminimo prietaisai

Mechaninė kavamalė

I97
16,24 €
Savybės: Neprilygstamas maltos kavos aromatas; Tradicinė, elegantiška išvaizda; Ištraukiamas stalčius maltai kavai; Kompaktiškas dydis; Paprasta naudoti. Specifikacijos: Matmenys: 10x10x17 cm; Medžiaga: mediena ir geležis.
Išskirtiniai maisto gaminimo prietaisai

Daržovių pjaustymo dubuo

I94
13,43 €
Specifikacija: medžiaga: plastikas, plienas; penki skirtingi peiliukai; patogus tvirtinimas gaminiams laikyti; patogi rankena; dubuo su rotacinio sietelio funkcija; lengva valyti; patogus daržovių skustukas; tvirta konstrukcija; matmenys: 21 x 10,5 cm; balta spalva.
Išskirtiniai maisto gaminimo prietaisai

Citrusinių vaisių sulčių spaudyklė

287184
18,61 €
Specifikacija: Talpa: 0.7L; Energijos sąnaudos: 25W; Galia: 230V; Dažnis: 50Hz; Maitinimo laido ilgis: 88cm.
Rodoma 1-6 iš 6 prekės(-ių)

Ar prisimenate einant gatve ir matant aplinkinius nešiojanti didelius curkraus vatos debesis. Iškart apsalsta širdis ir ieškoti taško, kuriame galite įsigyti. Lygiai toks pat jausmas gali aplankyti kai užduodi saldžių ar sūrių spragėsių kvapą. Valgant burgerius iškyla klausimas kaip padaryti tobulo dydžio mėsos kotletą, bet retai žinome, kad galime ir namie kiekvieną dieną mėgautis šiais, atrodo nepasiekiamais gaminiais namuose ar gamtoje. Juk cukraus vatos ar spragėsių galime pasigaminti ir namuose. Jums tereikia įsigyti kokybišką ir nebrangų aparatą. Kagero.lt galite įsigyti cukraus vatos ar spragėsių gaminimo aparatus ir mėgautis šiais skanėstais tiesiog žiūrint filmą ar vaišinti savo draugus. Pagaminti tobulo dydžio burgerių paplotėlius naudojat mėsainio gaminimo formas. Ar turėti malonų laiko praleidimo būdą skanaujat šokoladą su vaisiais ar kitais priedas naudojant šokolado fontaną.

Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. cookies). Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Jei Jūs sutinkate, kad šiems tikslams būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku“ ir toliau naudokitės svetaine.