Maitinimo priemonės

Gyro Bowl: niekada neišsipilantis dubenėlis 0 Gyro Bowl: niekada neišsipilantis dubenėlis 0 2
Išparduota
Taurės, puodeliai, dubenėliai

Gyro Bowl: niekada neišsipilantis dubenėlis

L20071
8,05 €
Pavargote nuo išpilto ar išbarstyto maisto? Vaikai nenoriai valgo, mėgsta apversti dubenelį? Meskite jiems iššūkį! Supažindinkite juos su GYRO BOWL - niekada neišsipilančiu dubenėliu. Valgymas taps smagiu ir linksmu, bei lavins mažylio savarankiškumą. Šis dubenėlis vertas dėmesio, nes: tai įdomus ir žaismingas būdas Jūsų mažyliams tapti savarankiškais....
Elektrinis dvigubas pientraukis 0 Elektrinis dvigubas pientraukis 0 2
Išparduota
Maitinimo priemonės

Elektrinis dvigubas pientraukis

279235
42,39 €
Specifikacija: Įtampa: 100-240V (AC~) 50/60 Hz; Energijos sunaudojimas: 3.5W; Prietaisas veikia vieno įkrovimo metu: 30min.; Svoris: 0.5kg; Be BPA (Biosfenolis A); Žinduko pagrindo skersmuo 3,7 cm; Tylus veikimas; Pridėdami 2 pieno buteliukai po 150ml.; Galima pasirinkti reikiamą stimuliavimo funkciją: greitą arba lėtą.
Rodoma 1-2 iš 2 prekės(-ių)

Kokybiškos ir praktiškos maitinimo priemonės vaikams elektroninėje parduotuvėje kagero.lt. Seilinukai, dubenėliai, neišsipilantys dubenėliai, buteliukai, seilinukai, pientraukiai ir daug kitų prekių! Kūdikių ir vaikų maitinimas yra labai svarbūs todėl ir kasdienis kūdikio ar vaiko maitinimas neretai tampa tikru iššūkiu tėveliams. Dėl šios priežasties imta pritaikyti įvairiausias pagalbines maitinimo priemones. Pasirūpinkite kokybiškomis prekėmis neišeinat iš namų. Greitas pristatymas ir patikima kokybė tiek jums, tiek jūsų mažiesiems.

Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. cookies). Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Jei Jūs sutinkate, kad šiems tikslams būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku“ ir toliau naudokitės svetaine.