Balansinės lentos ir pagalvės

Balansinės lentos ir pagalvės

Balansinė pagalvėlė su pompa

000385
20,23 €
Apverčiama balansinė pagalvė. Sensoriniai spygliai stimuliuoja jutimo receptorius, esančius pėdų paduose, pagerina kraujo tiekimą ir suteikia atpalaiduojantį efektą. Savybės: Matmenys: 35x35x4 cm; Komplekte pridėta pompa.
Rodoma 1-6 iš 6 prekės(-ių)

Koordinacija yra žmogaus gebėjimas atlikti sklandžius ir tikslius judesius. Žmogus mokosi koordinacijos nuo pat gimimo, tačiau jį lavinti reikia visada. Ypatingai jei žmogus propaguoja daugiau nei vienoje sportų šakų, yra aktyvus, tai koordinacija yra vienas svarbiausių elementų. Pavyzdžiui, vandens sportas, kaip vandenlentės ar sniego sportas: snieglentės ar slidės. Reikalinga nepriekaištinga koordinacija ir tikslūs judesiai. Ne visada gali ją lavinti, kai nori džiaugtis sportu ar aktyvia veikla, tad pats geriausias būdas tai daryti namuose pasitelkus tam tinkamas priemones, kaip pavyzdžiui balansines lentas ar pagalves. Aibė pratimų jums padės kontroliuoti savo veiksmus įvairiose situacijose. Balansinė pagalvė gali būti naudojama lavinant koordinaciją, stiprinant apatines galūnes, raiščius, gerinant sąnarių funkcijas, jums tereikia ant jos pastovėti. Taip pat galite ir sėdėti ant balansinės pagalvės. Ją galite pasidėti ant bet kokios kėdės. Svarbiausia, kad pėdos būtų atremtos į žemę. Balansinė pagalvėlė naudinga kiekvienam žmogui, tačiau ypač tiems, kurie gyvena mažiau aktyvų gyvenimą ar renkasi pasyvesnius laisvalaikio praleidimo būdus. Balansinės pagalvės naudojimo privalumai ir naudos jus, jei ir esate mažiau aktyvūs: stiprinami raumenys, pagerina kūno stabilumą ir koordinaciją, skatinama aktyvi ir ekonomiška sėdėsena, aktyvi sėdėsena gali padėti sudeginti iki 350 kalorijų per dieną, gerinama kraujotaka, mažinama raumenų įtampa, treniruojami ir mankštinami pėdų, kojų, nugaros, dubens bei liemens raumenys, tinkama koordinaciniams pritūpimams ir kojų stiprinimui, treniruojama kryžminių kelio raiščių funkcija. Balansinės lentos ar pagalvės naudojimas gali padėti išvengti nelaimingų atsitikimų, kuriuos sukelia pusiausvyros problemos.

Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. cookies). Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Jei Jūs sutinkate, kad šiems tikslams būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku“ ir toliau naudokitės svetaine.