Elektriniai automobiliai, motociklai

Vaikiškas elektromobilis AUDI Q8, oranžinis 0 Vaikiškas elektromobilis AUDI Q8, oranžinis 0 2
Paskutinė prekė
Elektriniai automobiliai, motociklai

Vaikiškas elektromobilis AUDI Q8, oranžinis

JJ2066
338,92 €
Vaikiškas elektromobilis AUDI Q8, oranžinis: 2 varikliai po 2 x 12 V, 35 W, 12000 RPM; Baterija: 12 V 4.5 Ah; Pavaros: 3 priekinės pavaros ir 1 galinė; Greitis: vidutiniškai 2 - 5 km / h; Matmenys: 106 x 60 x 55 cm; Aukštis nuo žemės: 11.5 cm; Atstumas nuo sėdynės galo iki pedalų: 28 cm; Sėdynių matmenys: 36 x 19 x 28 cm; Ratai: diametras: 25 cm, plotis:...
Rodoma 1-5 iš 5 prekės(-ių)

Ieškote vaikui elektromobilio ar elektrinio motociklo gera kaina? Elektriniai automobiliai vaikams, keturračiai, motociklai, velomobiliai elektromobiliai - ieškokite ir įsigykite labai geromis kainomis elektroninėje parduotuvėje kagero.lt. Itin greitas pristatymas ir puiki kokybė. Suteikite vaikams džiaugsmo jau dabar! Artėja gimtadienis? Tai puiki dovana elektrinių automobilių gerbėjams ir mėgėjams. Išpildykite vaiko svajonę ir leiskite mėgautis važinėjimu savo kieme ar svečiuose kasdien. Šie automobiliai ar motociklai leis jūsų mažyliams pasijausti tikrais vairuotojais! Tai ką rinksitės? Elektrinis Mercedes, elektrinis audi automobilis? O gal policininko automobilis ar motociklas, ar net džipas? Nepamirškite ir mažiesiems skirto vaikiškas automobiliuko - stumduko.

Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. cookies). Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Jei Jūs sutinkate, kad šiems tikslams būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku“ ir toliau naudokitės svetaine.